Aktuality

OK HOLDING BULLETIN 2/2023

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 2/2023

1.4.2023

Encyklopedie Wikipedie říká, že: 1. duben je 91. dnem roku podle gregoriánského kalendáře, a do konce roku zbývá 274 dní. Svátek má Hugo. 1. duben je často nazýván „apríl“ - už do 16. století je apríl spojen s různými žertíky a drobnými zlomyslnostmi. My dodáváme, že je 1. duben je také již sedmým rokem dnem, kdy vychází druhé vydání našeho OK HOLDING bulletinu v daném roce.

I tentokrát jsme pro naše čtenáře připravili několik rozhovorů, novinek a informací o lidech i dění v našich členských společnostech z uskupení OK HOLDING.

Přejeme příjemné čtení!

 

Ke stažení:
OK HOLDING BULLETIN 2/2023

Nový dotační titul pro zemědělce

Více informací

Nový dotační titul pro zemědělce

30.1.2023

Ministerstvo zemědělství v rámci tzv. ekoschémat plánuje přerozdělit v následujících pěti letech miliardu korun na precizní zemědělství.

Pokud i vy zvažujete investici do nových technologií a chytrých systémů, neváhejte kontaktovat projektové manažery z naší sesterské společnosti Agroteam CZ a najděte společně to nejlepší řešení pro vaši firmu!

https://www.dotin.cz/media/aktuality/letak-cleverfarm-elektronicky.jpg

OK HOLDING BULLETIN 1/2023

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 1/2023

1.1.2023

S prvním dnem nového roku přinášíme také první vydání OK HOLDING BULLETINU.

I tentokrát jsme pro naše čtenáře připravili několik rozhovorů, novinek a informací o lidech i dění v našich členských společnostech z uskupení OK HOLDING.

Po naplněných svátečních dnech vykročte do nového roku pozvolna a v klidu, nad stránkami našeho bulletinu. Přejeme příjemné čtení!

 

Ke stažení:
OK HOLDING BULLETIN 1/2023

PF 2023

Více informací

PF 2023

23.12.2022

Vážení obchodní partneři, děkujeme Vám za spolupráci v letošním roce.

Přejeme Vám pevné zdraví, mnoho štěstí a rodinné pohody. Ať se Vám v nastávajícím roce splní všechna pracovní i osobní předsevzetí tak, abyste za rok mohli konstatovat, že rok 2023 byl pro Vás i Vaše nejbližší šťastný a úspěšný.

DOTin je tu již 10 let!

Více informací

DOTin je tu již 10 let!

13.12.2022

13. prosince 2022 slaví své první kulatiny společnost DOTin, člen uskupení OK HOLDING.

Přejeme DOTinu ještě několik dalších stejně úspěšných desetiletí na poli zemědělského poradenství!

https://www.dotin.cz/media/aktuality/obrazky/velke-foto-003-vyroci.jpg

OK HOLDING BULLETIN 4/2022

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 4/2022

1.10.2022

1. říjen je nejen mezinárodním dnem kávy, ale také dnem, kdy vychází letošní čtvrté vydání OK HOLDING BULLETINU.

I tentokrát jsme pro naše čtenáře připravili několik rozhovorů, novinek a informací o lidech i dění v našich členských společnostech uskupení OK HOLDING.

Není lepší způsob jak oslavit svátek kávy než právě šálkem dobré kávy - doplňte jej dobrým čtením a úspěšně vykročte do finální čtvrtiny letošního roku!

 

Ke stažení:
OK HOLDING BULLETIN - 4/2022

OK HOLDING BULLETIN 3/2022 v nové podobě

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 3/2022 v nové podobě

1.7.2022

1.ledna 2017 jsme našim klientům, obchodním partnerům i spolupracovníkům představili první vydání OK HOLDING BULLETINU. Za více než 5 let jsme připravili 25 vydání tohoto holdingového časopisu, v němž přijala pozvání k rozhovoru řada našich úspěšných klientů a obchodních partnerů. V bulletinu jsme také představovali naše kolegy, informovali o dění v členských firmách i o dalších zajímavostech.

Dnes představujeme bulletin v nové podobě. A ač je toto aktuální vydání vizuálně zcela odlišné (o důvodech se dozvíte více na stranách 30 - 33), věříme, že to dobré si zachoval a že se Vám bude líbit!

 

Ke stažení:
OK HOLDING Bulletin - 3/2022

OK HOLDING mění vizuální tvář

Více informací

OK HOLDING mění vizuální tvář

1.7.2022

Po několika měsících intenzivních příprav si Vám dnes dovolujeme představit novou vizuální identitu uskupení OK HOLDING i všech jeho členských firem.

Tvůrci nového vizuálu stáli před nesnadným úkolem: žádný decentní facelift, ale zcela nově definovat logo jak samotného OK HOLDING, tak i jeho členských firem. A to tak, aby odpovídalo dnešní vizuální komunikaci, podporovalo sílu a jedinečnost uskupení, propojovalo i sjednocovalo všechny členské firmy.

Autorem nové vizuální identity OK HOLDING je Tobiáš Grolich a TWENTYFOURSEVEN Promotions (více se o genezi log dozvíte v OK HOLDING BULLETINU 3/2022, který právě dnes vychází).

Nová podoba loga i vizuálního stylu splňuje přesně naše požadavky. Díky jednotícímu grafickému symbolu, vycházejícího z písmene “O”, zobrazují jednotlivá loga propojenost a synergii celého uskupení, což ještě podtrhuje identické barevné pojetí, jehož základní barvou je British racing green, a citlivá volba písma, doplňující grafický symbol. 

Věříme, že se Vám nová vizuální podoba bude líbit!

https://www.dotin.cz/media/soubory/rgb-0-80-70.jpg

OK HOLDING BULLETIN 2/2022

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 2/2022

1.4.2022

Letošní druhé, jarní vydání OK HOLDING BULLETINU je tu. Nahlédněte s námi do jeho obsahu: ústřední rozhovor s viceprezidentkou holdingu MEDIS, Blankou Kropáčovou Kalcsovou, obchodní výsledky OK HOLDING, rozhovor s Pavlem Soukopem v rubrice "Z blízka“ o AGRO Brno - Tuřany…

To je jen malá ochutnávka z aktuálního vydání, v němž samozřejmě nebudou chybět odborné příspěvky z dalších společností uskupení OK HOLDING.


Ke stažení
OK HOLDING Bulletin 2-2022
 

OK HOLDING BULLETIN 1/2022

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 1/2022

1.1.2022

Představujeme OK HOLDING BULLETIN 1/2022. Pozvání k titulnímu rozhovoru tentokrát přijal Milan Ondra, jeden ze zakladatelů OK GROUP, a vy se tak dočtete o zásadní změně, která jeho i nás v následujících týdnech čeká.

V dalším rozhovoru, v rubrice “Z blízka”, pak právě Milan Ondra vyzpovídal našeho klienta, zlatého olympijského střelce, Jiřího Liptáka. Oba rozhovory doplňují osobité fotografie renomovaného brněnského fotografa Romana France.
Slovenští kolegové představují dalšího z našich klientů, společnost AUTO¬-IMPEX, která je autorizovaným prodejcem a servisem vozidel značek Nissan, GT-R, Fiat, Fiat Professional, Iveco, Iveco Bus a Iveco Magirus. Určitě doporučujeme také příspěvek Lukáše Horáčka o milníku, kterého se podařilo v uplynulých týdnech dosáhnout společnosti OK BROKERS. Aktuální vydání bulletinu doplňují informace o dění v OK HOLDING či odborné příspěvky o pojištění, investicích a dotacích.
 

Ke stažení
OK HOLDING Bulletin 1-2022

PF 2022

Více informací

PF 2022

17.12.2021

K přání příjemného prožití vánočních svátků a mnoha úspěchů v novém roce 2022 připojujeme poděkování za Vaši důvěru a spolupráci.

https://www.okgroup.cz/media/aktuality/pf2022/1358-01ff55cb8f.jpg

 

PS: Na video z focení se můžete podívat zde: 
VIDEO

OK HOLDING BULLETIN 4/2021

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 4/2021

1.10.2021

Poslední letošní vydání OK HOLDING BULLETINU právě vychází. V úvodním příspěvku představují naši kolegové z OK GROUP SLOVAKIA jednoho ze svých předních obchodních partnerů, společnost WOOD & Company, která v letošním roce slaví již 30 let svého působení v Česku a na Slovensku.

Ani tentokrát nechybí pravidelné rubriky: „Z blízka“ nahlédneme do tetovacího studia Jiřího Tylšara, „Na slovíčko“ pozval Jiří Volek z OK GROUP v Hradci Králové kolegyni Gabrielu Zákravskou a v „interview“ jsme vyzpovídali výkonného ředitele České asociace společností finančního poradenství a zprostředkování, Marka Černocha. Ohlédněte se s námi také za letními akcemi, ať již těmi formálními či neformálními, které jsme v rámci společností uskupení OK HOLDING v minulých týdnech pořádali. 


Ke stažení
OK HOLDING Bulletin 4-2021
 

13. kolo PRV – DOTACE PRO INVESTICE DO NEZEMĚDĚLSKÝCH ČINNO...

Více informací

13. kolo PRV – DOTACE PRO INVESTICE DO NEZEMĚDĚLSKÝCH ČINNOSTÍ

21.9.2021

13. kolo PRV – DOTACE PRO INVESTICE DO NEZEMĚDĚLSKÝCH ČINNOSTÍ

Třinácté kolo Programu rozvoje venkova bude brzy vyhlášeno.

Termín podání žádostí: 5. – 26. 10. 2021

ZÁKLADNÍ PODMÍNKY
• žadatel je zemědělský podnikatel a je minimálně po dobu 2 let před podáním Žádosti o dotaci evidován v Evidenci zemědělského podnikatele
• žadatel vykazuje min. 30 % příjmů ze zemědělské prvovýroby v poměru k celkovým příjmům, nebo hospodaří v lese s minimální výměrou 10 ha


VÝŠE DOTACE
• dotace dle velikosti podniku, maximálně 45 %
• velikost projektu minimálně 200 tis. Kč a maximálně 10 mil. Kč
• podpora je nově poskytována v režimu de minimis


ZÁKLADNÍ OTÁZKY
• jaká je plánovaná výše projektu?
• budou v rámci projektu vytvořená nová pracovní místa?
• je Vaše sídlo/adresa shodná nebo je v sousedním katastru, jako místo realizace?
• hospodaříte v ekologickém režimu?
• bude se v rámci projektu využívat tepelná energie z obnovitelných zdrojů?


MOŽNÉ VÝDAJE PROJEKTU
• stavební výdaje na obnovu, či novou výstavbu provozovny určené pro nezemědělskou činnost
• úprava povrchů pro skladové hospodářství, manipulační plochy, náklady na výstavbu odstavných a parkovacích stání, oplocení
• nákup strojů, technologií a dalších zařízení sloužících pro založení/rozvoj nezemědělské činnosti
• nákup nemovitosti (maximálně 10 % způsobilých výdajů, ze kterých je stanovena dotace)
• stavební výdaje a pořízení technologií na výrobu tvarovaných biopaliv


DALŠÍ POSTUP
Kontaktujte nás pro podrobnější informace, konkrétní limity možných výdajů, cenovou nabídku a nastavení žádosti přesně podle Vašeho záměru.

Více informací v přiloženém letáku zde

POBOČKA PLANÁ NAD LUŽNICÍ NA NOVÉ ADRESE V PELHŘIMOVĚ

Více informací

POBOČKA PLANÁ NAD LUŽNICÍ NA NOVÉ ADRESE V PELHŘIMOVĚ

13.9.2021

Od 15.9.2021 pobočku společnosti DOTin s.r.o. naleznete na nové adrese v Pelhřimově:

Okružní 2324
393 01 Pelhřimov

Ing. Julie Čásenská
Poradenství PRV, VŘ
Tel.: 732 161 106
E-mail: casenska@dotin.cz

Níže přikládáme odkaz:

https://mapy.cz/zakladni?x=15.2349603&y=49.4352496&z=17&q=Okru%C5%BEn%C3%AD%202324&source=addr&id=11547485

 

OK HOLDING BULLETIN 3/2021

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 3/2021

1.7.2021

V první prázdninový den představujeme nový OK HOLDING BULLETIN. Přijměte tedy pozvání k návštěvě města Šumperka v titulním rozhovoru s Jakubem Jirglem, jeho místostarostou.

Poznejte „Z blízka“ polní roboty, kdy průvodcem světem precizního zemědělství Vám bude Michal Krutiš ze společnosti  AGRI-PRECISION. V rozhovoru s Markem Kiš-Bandi se s námi přesuňte na Slovensko a přečtěte si o Hilti Slovakia, jedničce na trhu v segmentu stavební techniky.


O Vaši pozornost se bude ucházet i Rami Makki, který Vám představí OK HOLDING PREMIUM, naši novou servisní společnost. A ani v tomto vydání samozřejmě nechybí novinky z pojistného trhu, aktuální dotační příležitosti a informace z našich holdingových společností. 


Ke stažení
OK HOLDING Bulletin 3-2021
 

OK HOLDING BULLETIN 2/2021

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 2/2021

1.4.2021

V druhém vydání OK HOLDING BULLETINU vám přinášíme poutavý rozhovor s MUDr. Hanou Albrechtovou, ředitelkou jihomoravské zdravotnické záchranné služby. Dozvíte se, jaká je práce záchranáře, jaké problémy musí vedení řešit i co nového připravují.

V rubrice “Z blízka” nahlédnete do módního průmyslu, kde vám společnost 1981 představí svůj koncept obchodu s použitým oblečením.


Zavřená výstaviště jsou velkou komplikací, ale také důvodem pro hledání nových obchodních příležitostí, a to jak v Čechách, tak i na Slovensku. V rozhovoru s Alexandrem Rozinem ml., výkonným ředitelem slovenské společnosti INCHEBA, a.s., se dozvíte nejen o problémech v tomto sektoru, ale i o novém návrhu kulturního a kongresového centra v Bratislavě.
A samozřejmě nechybí spousta dalších, věříme, že zajímavých, informací z našich holdingových společností.

Ke stažení
OK HOLDING Bulletin 2-2021

Dotační zpravodaj

Více informací

Dotační zpravodaj

11.2.2021

Připravili jsme pro Vás ucelený přehled připravovaných dotačních programů, které bude možné čerpat v roce 2021.

V příloze naleznete kompletní informace k jednotlivým dotačním programům a podpoře pojištění, včetně termínů, podmínek a výše dotace. Více zde

Důležité upozornění pro žadatele

Více informací

Důležité upozornění pro žadatele

26.1.2021

Důležité upozornění pro žadatele

Portál farmáře SZIF během dnešního dne rozesílal informativní zprávy ohledně doručení dokumentu do schránky. Ve většině případů se však jedná o chybu systému, jelikož se zpráva odkazuje na již často vyřešené záležitosti. Pokud Vám byla tato zpráva doručena, doporučujeme prověřit Datovou schránku, zda byla v souvislosti s tím doručena  příslušná zpráva (.pdf). Pokud nemáte datovou schránku, je dobré prohlédnout schránku portálu farmáře SZIF a opět prověřit, zda je doručena příslušná zpráva (pdf.). V případě, že ani v datové schránce a ani na portálu farmáře nenaleznete patřičný dokument, na který se zpráva odkazuje, berte informaci za chybnou.

OK HOLDING BULLETIN 1/2021

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 1/2021

1.1.2021

OK HOLDING Bulletin vstupuje do nového ročníku! Je nám velkou ctí přiblížit Vám, prostřednictvím rozhovoru s generálním ředitelem České filharmonie, Davidem Marečkem, tento světově proslulý symfonický orchestr.

Z blízka nahlédneme na filmové producenty ze zlínské společnosti Bumerang Film. Samozřejmě nemůžeme opomenout představení nových tváří a tentokrát i nové divize uskupení OK HOLDING. První vydání letošního roku doplňuje také řada, věříme, že i pro Vás zajímavých, informací z našich dceřiných společností.


Ke stažení
OK HOLDING Bulletin 1-2021
 

Pour féliciter 2021

Více informací

Pour féliciter 2021

14.12.2020

Pour féliciter 2021

Děkujeme Vám za projevenou důvěru a spolupráci v roce 2020!

https://www.dotin.cz/media/aktuality/obrazky/pf2021.jpg

Kompenzační a dotační programy COVID-19

Více informací

Kompenzační a dotační programy COVID-19

3.11.2020

Stáhněte si ucelený přehled kompenzací a dotací, o které lze nebo bude možné žádat v souvislosti s protiepidemickými opatřeními Vlády České republiky. Připravila jej pro vás společnost OK GRANT, člen uskupení OK HOLDING.

Přehled v pdf si můžete stáhnout ZDE.

Společnost OK GRANT je součástí silného a stabilního uskupení OK HOLDING. Na všechny společnosti, které jsou členy, se můžete spolehnout i v této náročné době. Neváhejte se proto obracet na společnosti uskupení OK HOLDING s konkrétními záležitostmi týkajícími se pojištění, finančního i daňového poradenství a dotací.

Pokud potřebujete poradit s podpůrnými programy připravovanými Vládou České republiky v souvislosti s druhou vlnou krizových opatření, kontaktujte nás, prosím, kdykoliv na e-mailu podpora@okgrant.cz.

Aktuální opatření Vlády ČR

Více informací

Aktuální opatření Vlády ČR

21.10.2020

Vážení klienti, obchodní partneři, v souvislosti s aktuálními krizovými opatřeními vlády České republiky jsme připraveni vyřídit vaše požadavky distanční formou. Můžete s námi komunikovat online!

Jsme vám k dispozici na e-mailech, telefonech a video-hovorech. Rozsah našich služeb ani kvalita poskytované péče a servisu se tím nijak nemění.

Jsme součástí silného a stabilního uskupení OK HOLDING. Můžete se na nás spolehnout i v této náročné době. Neváhejte se proto na nás obracet s konkrétními záležitostmi týkajícími se pojištění, finančního i daňového poradenství a dotací.

Pokud potřebujete poradit s podpůrnými programy připravovanými Vládou České republiky v souvislosti s druhou vlnou krizových opatření, kontaktujte nás prosím kdykoliv na emailu podpora@okgrant.cz.

Jsme vám připraveni pomoci. Přejeme pevné zdraví!

OK HOLDING BULLETIN 4/2020

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 4/2020

1.10.2020

významný český podnikatel Josef Zajíček svou novou podnikatelskou aktivitu - vlastní značku hodinek „BOHEMATIC“, v rubrice Z blízka poznáte aktivity skupiny AUTO UH Pavla Buraně a doporučujeme také rozhovor s Milanem Pavelkou z vinařské společnosti VPS Vinohradníctvo PAVELKA A SYN na straně 20. Rovněž vám představíme nové kolegy v rámci uskupení OK HOLDING a jako obvykle vás seznámíme s aktuálním děním z našich holdingových společností.

Ke stažení
OKH Bulletin 4-2020

OD 1.11.2020 POBOČKA V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH NA NOVÉ ADRESE

Více informací

OD 1.11.2020 POBOČKA V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH NA NOVÉ ADRESE

24.9.2020

!!! POZOR !!!

KOMPLEXNÍ PORADENSTVÍ SKUPINY OK HOLDING NA JEDNOM MÍSTĚ ????

Od 1.11.2020 českobudějovickou pobočku společnosti DOTin s.r.o. naleznete na nové adrese:

Rudolfovská tř. 202/88, 37001 České Budějovice, 6.patro

https://mapy.cz/zakladni?x=14.4957719&y=48.9785681&z=17&source=addr&id=9075798

https://www.dotin.cz/media/aktuality/obrazky/obrazek.png

 

 

OK HOLDING BULLETIN 3/2020

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 3/2020

1.7.2020

V aktuálním čísle OK HOLDING Bulletinu si můžete přečíst několik zajímavých rozhovorů: s náměstkem hejtmana Královéhradeckého kraje, Alešem Cabicarem, s Mariánem Šebestou z Povodí Labe a také Václavem Staňkem o jeho značce ručně šitých bot Vasky. Dále se dozvíte, jak koronavirus ovlivnil fungování/podnikání našich klientů a spoustu dalších informací.

Ke stažení
OK HOLDING Bulletin 3-2020

OK HOLDING BULLETIN 2/2020

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 2/2020

1.4.2020

Druhé číslo OK HOLDING Bulletinu, které vychází v původně plánovaném termínu konání jednoho z největších zemědělských veletrhů v Evropě – TECHAGRO, je zaměřené především na zemědělství.

Ačkoliv si situace kolem šíření koronaviru vynutila odložení veletrhu na příští rok, věříme, že v bulletinu naleznete spoustu zajímavých článků. Mimo jiné se dozvíte, jak se pěstuje mák na Slovensku nebo český česnek, s jakými technologiemi pracují studenti Agronomické fakulty a spoustu dalších zajímavostí.


Ke stažení
OK HOLDING Bulletin 2-2020
 

Dočasné uzavření kanceláří

Více informací

Dočasné uzavření kanceláří

16.3.2020

Dočasné uzavření kanceláří

Vážení klienti,

z důvodu preventivní ochrany zdraví Vás, našich klientů, i našich pracovníků, ve snaze maximálně naplňovat veškerá rozhodnutí vlády České republiky v souvislosti se zamezením šíření koronaviru, jsme zavedli opatření, týkající se formy poskytování našich služeb.

Zdůrazňujeme, že rozsah našich služeb, a především kvalita naší práce, se nijak nemění.

Do odvolání Vám budeme k dispozici prostřednictvím e-mailů, mobilních telefonů a videokonferencí. 

Sledujte, prosím, aktuality na naše webu https://www.dotin.cz

Byť již dnes je jasné, že současný stav vygeneruje značné ekonomické i jiné potíže, které ovlivní naši blízkou budoucnost, chceme Vás ujistit, že v oblasti pojištění, finančního a dotačního poradenství, za Vámi stojí silný partner, uskupení OK HOLDING. Spolehněte se na nás!

Neváhejte se obracet s konkrétními záležitostmi týkající se dotací, pojištění a finančního poradenství.

Jsme připraveni Vám pomoci!

Váš team DOTin

https://www.dotin.cz/media/aktuality/obrazky/omezeni-provozu-web-768x1086.jpg

 

TECHAGRO 2020

Více informací

TECHAGRO 2020

27.2.2020

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky

se měl konat 31.března – 4.dubna 2020
Bohužel s ohledem na možné bezpečnostní riziko byl tento veletrh přesunut na náhradní termín v příštím roce.

 

https://www.dotin.cz/media/aktuality/obrazky/ok-holding-pozvanka-techagro-2020-uprava.jpg

 

ÚSPORY ENERGIE – FVE S/BEZ AKUMULACE

Více informací

ÚSPORY ENERGIE – FVE S/BEZ AKUMULACE

17.2.2020

Alokace 0,5 mld. Kč, možnost navýšení až na 2 mld. Kč Termín podání žádostí LEDEN – SRPEN 2020

ZÁKLADNÍ PODMÍNKY:

  • Žadatelem může být podnikatelský subjekt; malý a střední podnik nebo velký podnik; včetně zemědělských podnikatelů

VÝŠE DOTACE:

  • Dotace dle velikosti podniku – až 80%
  • Dotace je poskytována ve výši 2 mil. Kč – 50 mil. Kč

MOŽNÉ VÝDAJE PROJEKTU:

  • Instalace fotovoltaických systémů a instalace fotovoltaických systémů včetně akumulace elektrické energie pro vlastní spotřebu podniku (bateriové články)

TYPOVÉ PROJEKTY:

  • Dojírny a chlazení mléka, sušárny chmele, posklizňovky, chov drůbeže, chov prasat

PODMÍNKY:          

  • do sítě lze dodat max. 30% vyrobené energie
  • jedno místo realizace (jedno odběrové místo)
  • na stejném pozemku nesmí být objekt k bydlení, bytový nebo rodinný dům
  • nelze pro rodinné, bytové domy ani veřejné budovy
  • doba udržitelnosti po dobu 3 let (u velkých podniků 5 let) od data ukončení projektu

DALŠÍ POSTUP:

Kontaktujte nás pro podrobnější informace, konkrétní limity možných výdajů, cenovou nabídku a nastavení žádosti přesně podle Vašeho investičního záměru.

FVE_úspory-energie

OK HOLDING BULLETIN 1/2020

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 1/2020

1.1.2020

Co obnáší práce na pozici výkonného ředitele Arcibiskupství pražského, jak jezdit v zimě na silnicích s klidem, rozhovory s našimi zákazníky MEDUSE DESIGN a AVIS a spoustu dalších zajímavostí si můžete přečíst v letošním prvním čísle OK HOLDING Bulletinu.

Ke stažení
OK HOLDING Bulletin 1-2020

PF 2020

Více informací

PF 2020

5.12.2019

Přijměte naše strážné anděly za své a zůstaňte v jejich blízkosti po celý rok 2020!

Naslouchejte a nebojte se vyslovovat svá největší přání, protože ten, kdo si nic nepřeje, nic také nedostane.
 

Nechť jdete cestou, na které bude Vaše píle i odhodlání oceněno spravedlivou odměnou a nejste sužováni starostmi o zajištění hmotných potřeb.
 

Přejeme Vám pevné zdraví, srdce naplněné láskou i pocitem sounáležitosti a ať se nikdy necítíte osamělí.
 

Procházejte všemi životními zkouškami s moudrostí, empatií a dobrými nápady.
 

A buďte šťastni a vnášejte štěstí i do života druhých!
 

V roce 2019 jsme společně prostřednictvím uskupení OK HOLDING přispěli částkou 568 900 Kč těm, kterým se momentálně štěstí nedostává. Děkujeme!

 

https://www.dotin.cz/media/aktuality/obrazky/ok-holding-pf-2020.jpg

OK HOLDING BULLETIN 4/2019

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 4/2019

1.10.2019

Zamyšlení Jana Malocha nad současnou situací na trhu práce, rozhovor s Petrem Otáhalem, ředitelem přední dopravní společnosti HELICAR či rozhovor s generálním ředitelem Agra pojišťovny, Markem Bizoněm - to jsou jen některá z řady témat našeho letošního posledního vydání OK HOLDING BULLETINU.

Ke stažení
OK HOLDING Bulletin 4-2019

OK HOLDING BULLETIN 3/2019

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 3/2019

1.7.2019

Představujeme třetí číslo našeho čtvrtletníku, ve kterém se dozvíte, co obnáší profese daňového poradce, že CARkulka zvítězila, naleznete zde také pozvánku na výstavu Země Živitelka a mnoho dalších zajímavých článků.

Ke stažení
OK HOLDING Bulletin 3-2019

OK HOLDING BULLETIN 2/2019

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 2/2019

1.4.2019

V letošním druhém čísle našeho čtvrtletníku OK HOLDING Bulletinu si můžete přečíst zajímavý rozhovor s kvestorem Ing. Liborem Sádlíkem z Mendelovy univerzity, která letos slaví 100 let od založení, na straně 17 nepřehlédněte pozvánku společnosti OK KLIENT na konferenci finančních poradců FINfest a naleznete zde spoustu dalších informací týkajících se společností uskupení OK HOLDING.

Ke stažení
OKH Bulletin 2-2019

OK HOLDING BULLETIN 1/2019

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 1/2019

1.1.2019

Dovolte nám představit letošní první číslo OK HOLDING Bulletinu, ve kterém opět najdete spoustu zajímavých informací o dění v jednotlivých společnostech uskupení OK HOLDING.

Bulletin vychází v inovovaném designu.


Ke stažení
OKH Bulletin 1-2019
 

OK HOLDING BULLETIN 4/2018

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 4/2018

1.10.2018

Představujeme letošní poslední číslo čtvrtletníku OK HOLDING BULLETIN, ve kterém si můžete přečíst zajímavý rozhovor s Pavlem Dvořáčkem ze společnosti RUDOLF JELÍNEK anebo s Ing. Jaroslavem Besperátem o marketingu v České podnikatelské pojišťovně. Dále se dozvíte spoustu zajímavých informací z dění v jednotlivých firmách uskupení OK HOLDING.

Ke stažení
OK HOLDING BULLETIN 4-2018

OK HOLDING BULLETIN 3/2018

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 3/2018

1.7.2018

Vyšlo nové číslo čtvrtletníku OK HOLDING BULLETIN. Ve třetím čísle si přečtete nejen poutavý rozhovor s Ing. Liborem Burianem, MBA o společnosti MATRIX a.s., ale najdete zde i spoustu dalších zajímavých informací týkajících se společností v uskupení OK HOLDING.

Ke stažení
OK HOLDING BULLETIN 3-2018

OK HOLDING BULLETIN 2/2018

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 2/2018

1.4.2018

Letošní druhé číslo OK HOLDING Bulletinu má v souvislosti s nadcházejícím mezinárodním veletrhem TECHAGRO v podtitulu „zemědělský speciál“. Najdete v něm zajímavé články nejen z oblasti zemědělství, ale také spoustu dalších zajímavých informací z dění v rámci uskupení OK HOLDING.

Ke stažení
OK HOLDING BULLETIN 2-2018

OK HOLDING BULLETIN 1/2018

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 1/2018

1.1.2018

V novém čísle čtvrtletníku OK HOLDING Bulletinu si můžete přečíst rozhovor s Mons. ThLic. Tomášem Holubem, Th. D. a spoustu dalších zajímavých článků mapujících dění v jednotlivých firmách uskupení OK HOLDING.

Ke stažení
OK HOLDING BULLETIN 1-2018

OK HOLDING BULLETIN 4/2017

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 4/2017

1.10.2017

Ve čtvrtém čísle našeho čtvrtletníku najdete opět spoustu zajímavých informací o dění v jednotlivých firmách uskupení OK HOLDING.

Ke stažení
OK Holding Bulletin 4-2017

OK HOLDING BULLETIN 3/2017

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 3/2017

1.7.2017

Představujeme třetí číslo čtvrtletníku, ve kterém se dozvíte o dění v jednotlivých firmách uskupení OK HOLDING a další zajímavé informace.

Ke stažení
OK Holding Bulletin 3-2017

OK HOLDING BULLETIN 2/2017

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 2/2017

1.4.2017

Představujeme druhé číslo čtvrtletníku, mapujícího dění v jednotlivých firmách uskupení OK HOLDING.

Ke stažení
OK Holding Bulletin 2-2017
 

OK HOLDING BULLETIN 1/2017

Více informací

OK HOLDING BULLETIN 1/2017

1.1.2017

Představujeme první číslo čtvrtletníku, mapujícího dění v jednotlivých firmách uskupení OK HOLDING.

Ke stažení
OKH BULLETIN_1/2017